Skip to main content
Porady

Ile kosztuje peruka z prawdziwych włosów?

By 1 września 2022No Comments

Często zastanawiacie się ile kosztuje peruka z prawdziwych włosów? Trudno na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, ceny wahają się od 2000 zł do nawet 10 000 zł. Peruki naturalne są trwalsze, można je stylizować, układać wedle uznania oraz idealnie dopasowują się do głowy. Można je też poddawać tonowaniu lub koloryzacji, jednak są to zabiegi ingerujące w strukturę włosa, więc jeżeli już, to zalecamy co najwyżej delikatne przyciemnianie.

Peruka może zastąpić Twoje prawdziwe włosy. W naszej ofercie znajdziesz modele naturalne, które doskonale możesz uplastycznić wedle swojego gustu. Peruka taka może być jednego dnia prosta, a kolejnego lekko pofalowana. Możesz uczesać modnego, niskiego kucyka lub rozpuścić włosy. Peruki z prawdziwych włosów to idealne rozwiązanie dla wymagających Kobiet.

Cena peruki naturalnej?

Co wpływa na cenę peruki naturalnej? Wiele czynników, przede wszystkim długość włosów, wykończenie czepka, odcień / kolor oraz sam włos. Peruki wykonywane na indywidualne zamówienie są droższe, niż te katalogowe, dlatego, że są mocno spersonalizowane. W ten sposób możesz otrzymać perukę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, jednak wpływa to znacznie na jej cenę. Peruki z prawdziwych włosów wykonywane są ręcznie, stąd czas realizacji zamówienia wynosi nawet do 12 tygodni. Czy to wiele? Niekoniecznie, jeżeli dzięki temu będziesz czuła się pięknie.

Wedle opinii Klientek oraz ekspertów z branży perukarskiej, peruki z prawdziwych włosów są dużo bardziej wytrzymałe i charakteryzują się wysoką jakością. Na początku koszt zakupu jest znaczny, ale z czasem rekompensowany jest przez gatunkowość włosa. Peruki syntetyczne o wiele szybciej ” zużywają się”, czemu nie ma się co dziwić, ponieważ jest to włókno sztuczne. Wybierając perukę musisz zwrócić uwagę na to, czy chcesz używać jej sporadycznie, czy nosić cały czas. Przeliczając to wszystko, rzeczywiście dowiesz się ile kosztuje peruka z prawdziwych włosów.

ile-kosztuje-peruka-z-prawdziwych-włosów

Pielęgnacja peruki naturalnej

Peruka naturalna wymaga większej świadomości w pielęgnacji. Nie możesz zapominać, że owszem, są to włosy prawdziwe, ale “martwe” – nie mają już biologicznego budulca w postaci keratyny. Perukę powinnaś prać w delikatnych szamponach, kolejno włosy odżywiać za pomocą masek lub balsamów – wszystko w dedykowanych produktach do peruk. Zdecydowanie unikać mocnych stylizacji. Perukę rozczesywać starannie, powoli i wkładać w to naprawdę serce. Dlaczego? Ponieważ zapewnisz jej odpowiednią żywotność. Jest to ekskluzywny produkt i musisz odpowiednio się z nim obchodzić, a wtedy na pewno będziesz zadowolona.