Wyświetlanie 1–24 z 73 wyników

Odwiedzając nasz sklep internetowy znaleźć można wiele produktów, które swoim wyglądem oraz właściwościami imitują prawdziwe włosy. Ogromna część asortymentu składa się z naturalnych peruk, które są wykonane z naturalnych włosów.

Produkt dostępny jest również na indywidualne zamówienie, a wszystko przez to, że jest on wykonywany dzięki ręcznej pracy i możemy spełnić Twoje spersonalizowane wymagania.

Proces tworzenia może zajmować od kilku do nawet kilkunastu tygodni, bowiem każdy włos jest oddzielnie spajany z podstawą. Należy jednak pamiętać, że wszystkie peruki naturalne wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dzięki czemu ich użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Nasze produkty idealnie sprawdzą się u kobiet, które w wyniku choroby lub powikłań po niej, straciły swoje prawdziwe włosy. Oferowane przez nas włosy cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem, jednak nic dziwnego, bowiem zapewniają Klientkom najwyższą jakość oraz trwałość. Posiadamy wiele rodzajów włosów, między innymi w odcieniach brązu, czerni lub rudego. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą i doradztwem.

Czym są peruki naturalne?

Peruki naturalne, w przeciwieństwie do syntetycznych, są rezultatem ręcznej pracy perukarzy. Ceny peruk naturalnych są, co prawda, wyższe niż koszt odpowiedników, które są wykonane ze sztucznego tworzywa, ale wiele Pań decyduje się na właśnie to rozwiązanie. Proces wytwarzania jednego egzemplarza może potrwać nawet miesiąc. Peruki z naturalnych włosów tworzy się bowiem poprzez oddzielne spajanie każdego włosa z podstawą. Wszystko dzięki niewidocznym dla ludzkiego oka wiązaniom. Peruki damskie naturalne są nie do odróżnienia od ludzkiej skóry z włosami dzięki zastosowaniu tiulowej konstrukcji z monofilamentem.

Ważnym aspektem peruki z włosów naturalnych jest sposób ich pozyskania. Źródła ich pochodzenia można podzielić na kilka rodzajów. W związku z tym możliwe jest pozyskanie na przykład włosów europejskich. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić peruki naturalne, pamiętaj, że te, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, cechują się przede wszystkim brakiem dodatków chemicznych, a także możliwościami indywidualnego dostosowania fryzury. 

Peruki damskie z naturalnych włosów a sztuczne – różnice

Mamy świadomość, że wybór najlepszej peruki dla siebie może nie być łatwy. Na samym początku powinnaś jednak podjąć decyzję, czy wolisz perukę naturalną czy syntetyczną. Jakie są podstawowe różnice pomiędzy tymi produktami? Da się zauważyć, że cena peruki z włosów naturalnych jest wyższa. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że taki produkt posłuży użytkowniczkom przez dłuższy czas niż peruki syntetyczne. W tym drugim przypadku można liczyć się z tym, że po około roku konieczne będzie zakupienie nowej peruki. Z kolei peruki z włosa naturalnego pozwalają cieszyć się ich doskonałym stanem przez okres nawet dwóch lat. 

Drugą często docenianą różnicą pomiędzy perukami z włosów naturalnych a ze sztucznymi włosami jest fakt, że te pierwsze znacznie mniej się plączą. W związku z tym w przypadku produktów syntetycznych konieczne jest stosowanie droższych kosmetyków. Z drugiej strony same peruki kosztują mniej. Pamiętaj o tym, że bez względu na to, czy zdecydujesz się na włosy sztuczne, czy peruki naturalne, sklep online Your Secret Hair zawsze gwarantuje Ci najwyższą możliwą jakość wykonania. Zastanów się jednak, jaki jest Twój budżet na zakupy oraz czego oczekujesz od produktów. 

Jak dopasować prawdziwe peruki?

Peruki jak naturalne włosy trzeba odpowiednio dopasować. W trakcie podejmowania decyzji zakupowej zwróć uwagę na następujące aspekty:

 • styl,

 • gęstość,

 • tekstura,

 • kolor 

 • długość włosów.

Kieruj się przede wszystkim swoimi własnymi oczekiwaniami względem nowej fryzury. To przecież Ty masz czuć się dobrze, korzystając z peruki z włosów naturalnych. Ceny produktów różnią się oczywiście w zależności od wymienionych wyżej czynników, ale niech koszt zakupu nie będzie głównym wyznacznikiem w trakcie podejmowania decyzji. Dobrze mieć świadomość, że peruki naturalne krótkie, średnie i długie to zawsze produkt, który ma służyć Ci przez kilka lat. W związku z tym przede wszystkim musisz być z niego zadowolona!

Pamiętaj również o tym, że jeśli zdecydujesz się na wybór konkretnej peruki z prawdziwych włosów, dalej możesz ją w dowolny sposób kręcić, lokować, prostować, zmieniać kolor, a także strzyc. Warto skonsultować się także ze swoim fryzjerem, aby dowiedzieć się, która z peruk pozwoli Ci uzyskać wygląd, jakiego oczekujesz. Gdyby w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości, nasi specjaliści również bardzo chętnie wskażą Ci najlepsze naturalne produkty. Prawdziwe włosy na Twojej głowie mają przecież zachwycać zarówno Ciebie, gdy zobaczysz się w lustrze, jak i ludzi, z którymi spotykasz się na co dzień. 

Długie i krótkie peruki naturalne – pielęgnacja

Bez względu na to, czy decydujesz się na peruki naturalne długie czy krótkie, musisz pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Pamiętaj zatem o tym, aby:

 • myć perukę w letniej wodzie (około czterdziestu – pięćdziesięciu stopni Celsjusza), nie pocierając jednak włosów o siebie,

 • wykorzystać odpowiednią technikę namaczania – najlepiej pod bieżącą wodą pod małym ciśenieniem (na przykład pod prysznicem),

 • nawilżać naturalne peruki za pomocą odpowiednich odżywek,

 • systematycznie przeprowadzać kuracje, które regenerują włosy. 

Jeżeli będziesz odpowiednio pielęgnować peruki, włosy naturalne będą służyć Ci latami. W związki z tym pieniądze, które zainwestujesz między innymi w odżywki, a także kuracje zaowocują doskonałym wyglądem. W razie jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości, które dotyczą pielęgnacji peruk naturalnych, skontaktuj się z naszymi ekspertami. 

Naturalne peruki – cena

Ceny dostępnych produktów zależą od kilku czynników. Są to między innymi:

 • długość włosów,

 • kolor,

 • fryzura,

 • typ czepka.

Cena włosów naturalnych długich jest wyższa niż w przypadku krótkich tego samego rodzaju. Jeżeli Twoim zakupowym celem jest peruka naturalna, cena zawsze jest wyższa niż w przypadku kupna peruki syntetycznej. Pamiętaj jednak o tym, że będziesz mogła dowolnie układać, czesać, a także farbować włosy. Na uwagę zasługuje również fakt, że naturalne peruki posłużą Ci znacznie dłużej, niż ich syntetyczne odpowiedniki.

Pomimo że peruki naturalne włosy są droższymi produktami, mogą okazać się bardziej opłacalnym wydatkiem. Wiele zależy jednak od Twoich preferencji. Nie brakuje zwolenników zarówno naturalnych, jak i syntetycznych produktów. Zastanów się, który z nich jest lepszy w Twoim przypadku. W naszej ofercie odnajdziesz zarówno włosy syntetyczne, jak i peruki z naturalnych włosów. Ceny obu wariantów są bardzo atrakcyjne.

Peruki naturalne – dlaczego nasz sklep internetowy?

Jeżeli nie wiesz jeszcze, gdzie można kupić peruki, zdecyduj się na nasz sklep internetowy. Masz bowiem przed sobą ogromny asortyment naturalnych peruk o bardzo wysokiej jakości. W sytuacji, gdy potrzebujesz doradztwa, nasi eksperci bardzo chętnie wskażą najlepsze rozwiązania. Pamiętaj o tym, że możesz do nas w każdej chwili napisać lub zadzwonić, a błyskawicznie uzyskasz profesjonalną pomoc. Sklep internetowy Your Secret Hair cieszy się renomą na terenie całej Polski także ze względu na atrakcyjne ceny. Najwyższa jakość idzie zatem w parze z relatywnie niskimi kosztami zakupów. Zostań szczęśliwą posiadaczką eleganckiej peruki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!