Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników

Odwiedzając nasz sklep internetowy znaleźć można wiele produktów, które swoim wyglądem oraz właściwościami imitują prawdziwe włosy. Ogromna część asortymentu składa się z naturalnych peruk, które są wykonane z naturalnych włosów.

Produkt dostępny jest również na indywidualne zamówienie, a wszystko przez to, że jest on wykonywany dzięki ręcznej pracy i możemy spełnić Twoje spersonalizowane wymagania.

Proces tworzenia może zajmować od kilku do nawet kilkunastu tygodni, bowiem każdy włos jest oddzielnie spajany z podstawą. Należy jednak pamiętać, że wszystkie peruki naturalne wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dzięki czemu ich użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Nasze produkty idealnie sprawdzą się u kobiet, które w wyniku choroby lub powikłań po niej, straciły swoje prawdziwe włosy. Oferowane przez nas włosy cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem, jednak nic dziwnego, bowiem zapewniają Klientkom najwyższą jakość oraz trwałość. Posiadamy wiele rodzajów włosów, między innymi w odcieniach brązu, czerni lub rudego. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą i doradztwem.