Wyświetlanie 1–24 z 97 wyników

Utrata włosów to bardzo częsta dolegliwość, która najczęściej wynika z problemów zdrowotnych, czynników związanych z leczeniem onkologicznym lub postępujących z wiekiem procesów starzenia się. Niemniej jednak jest to sytuacja bardzo trudna do zaakceptowania, głównie dla kobiet, bowiem włosy od zawsze są uznawane za atrybut atrakcyjności. Jak sobie poradzić z problemem utraty włosów? My mamy na to sposób.

Czym są peruki Lace Front?

Bardzo dobrym i najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest kupno peruki. W naszym asortymencie znajdują się różne modele, w których prezentować się można bardzo naturalnie, a dodatkowo można ją dobrać do kształtu twarzy czy nawet typu urody. Peruki Lace Front cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bowiem dzięki nim można uzyskać bardzo realistyczny wygląd przedniej linii włosów. Wyróżnia się ona przezroczystą, koronkową siatką, która jest umieszczana z przodu czepka. Przy pierwszym założeniu, siateczkę należy przyciąć i dopasować do kształtu twarzy.

Oferowane przez nas peruki Lace Front z koronkowymi frontami można dowolnie stylizować, bowiem linia włosów nie jest widoczna, przez co można je odciągnąć do tyłu lub włożyć za uszy. Daje to bardzo naturalny efekt, na którym z pewnością zależy każdej kobiecie, decydującej się na kupno peruki Lace Front. Tego typu produkt jest bardzo trwały, a wszystko dzięki wysokiej jakości materiałowi. Ponadto włosy Lace Front przepuszczają powietrze, przez co nie zaniedbujemy przy okazji naturalnych włosów, które mogą się pod peruką znaleźć. Ogromną zaletą jest także lekkość włosów na siatce, a także większa wygoda niż w przypadku klasycznej peruki. Tego typu produkt to świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przedwczesnym łysieniem, przerzedzeniem lub wypadaniem włosów z powodu chemioterapii.

Czy aplikacja peruki Lace Front jest kłopotliwa?

Dostępne w naszym asortymencie produkty Lace Front aplikuje się przy pomocy specjalnej taśmy lub kleju. Nieprzyklejona koronka może odstawać od czoła, dlatego warto zaopatrzyć się w hipoalergiczny klej lub taśmę, które są bezpieczne dla wrażliwej skóry głowy. Peruki Lace Front posiadają w środku paseczki, które umożliwiają pełną regulację obwodu, dzięki czemu można ją dopasować do rozmiaru głowy.