Wyświetlanie 1–24 z 73 wyników

Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup peruki, nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Choroba potrafi wyniszczyć organizm, przez co utrata włosów może negatywnie wpłynąć na stan psychiczny każdego z nas. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria, niezbędne do pielęgnacji peruk syntetycznych, dopinek czy tresek.

Kosmetyki do peruk

Tak samo jak należy systematycznie dbać o naturalne włosy, to samo tyczy się również peruk, które często je zastępują, np. w procesie chorobowym lub zaraz po jego zakończeniu. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kosmetyki i akcesoria, wykonane ze sprawdzonych składników. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie peruk w idealnym stanie. Peruki z włosów naturalnych i syntetycznych cieszą się niemałym powodzeniem, jednak nic dziwnego, bowiem idealnie dopasowują się one do głowy, tworząc naturalny efekt.

Wśród oferowanych przez nas kosmetyków i akcesoriów znaleźć można między innymi szampony, balsami, odżywki oraz spraye. W zależności od potrzeb i oczekiwań, należy wybrać odpowiednie kosmetyki i akcesoria, dzięki którym peruki nie tylko zostaną wyczyszczone i odświeżone, ale też zwiększy się ich elastyczność, a włosy nie będą się elektryzowały.

Jak odpowiednio dbać o peruki?

Decydując się na zakup kosmetyków i akcesoriów do peruk należy kierować się przede wszystkim typem włosów zastosowanych w peruce. W zależności od ich rodzaju konieczne będzie wybranie odpowiednich preparatów. Zanim przystąpimy do czyszczenia peruki, należy ją odpowiednio namoczyć, w przypadku włosów naturalnych powinny one być polewane wodą z góry na dół. Szampon należy aplikować bezpośrednio na włosy i wmasować kolistymi ruchami. Gdy wytworzy się odpowiednio gęsta piana, należy spłukać kosmetyk wodą. W następnym kroku najczęściej zaleca się użycie odżywki, dzięki której peruka będzie miękka w dotyku. Jako że syntetyczne włosy najczęściej nakłada się przy pomocy kleju, w naszym asortymencie znaleźć można balsamy czyszczące jego resztki z peruki. Uzupełnieniem asortymentu z akcesoriami są czepki po peruki.