Wyświetlanie 1–24 z 49 wyników

W naszej ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju kosmetyki i akcesoria do peruk, systemów, uzupełnień oraz różnych metod przedłużania włosów.

Włosy naturalne

Dysponujemy szerokim asortymentem do pielęgnacji i utrzymania produktów z włosów naturalnych. Znajdziesz u nas dedykowane szampony, balsamy, szczotki oraz szerokie grzebienie, stojaki na peruki. Ale to nie wszystko. Potrzebujesz produktów do przedłużania włosów metodą kanapkową, keratyną lub inną? U nas kupisz taśmy i kleje, removery wszystko oryginalnej i sprawdzonej od lat amerykańskiej firmy WALKER TAPE. Te same produkty zastosujesz do peruk, systemów uzupełnień czy topperów. Gwarantujemy artykuły najwyższej jakości.

Włosy sztuczne

Posiadamy specjalistyczne szampony, balsamy oraz odżywki w spray’u , które są dedykowane do włosów sztucznych. Dodatkowo w naszym sklepie dostępne są specjalistyczne płyny antystatyczne, zapobiegające elektryzowaniu się włosów, a nawet płyny zabezpieczające i regenerujące końcówki włosów. U nas znajdziesz stojaki na peruki, szczotki, szerokie grzebienie oraz czepki pod peruki. Słowem wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji włosów sztucznych.