Skip to main content

Czy w peruce jest gorąco? Zastanawiasz się nas tym pytaniem i ciągle nie znasz prawidłowej odpowiedzi. Już odpowiadamy! Każda peruka wykonana jest na specjalnym czepku, który sprawia, że Twoja głowa oddycha. Peruki zapewniają Ci odpowiednią cyrkulację powietrza, tak, aby Twoja skóra oddychała właściwie.

Czy w peruce jest gorąco w lecie?

Czy w peruce jest gorąco? Tak naprawdę, to zależy od temperatury. W Polsce upalny okres przypada zazwyczaj z końcem czerwca, w lipcu i z początkiem sierpnia. Wtedy często narzekamy na to, że w peruce jest nam ciepło, dlatego, że nie ma się co oszukiwać, to dodatkowa warstwa na głowie.

Jak temu zaradzić? Pierwszym rozwiązaniem jakie możesz wypróbować, to zakup czepka bambusowego ( sklep: czepek). Jego specjalna , delikatna tkanina sprawi, że znaczna część wydzieliny gruczołów potowych zostanie w niego wchłonięta. Wydłuży to też czas, co jaki musisz wyprać perukę. Łatwiej jest przeprać czepek, niż całą perukę.

Drugim rozwiązaniem jest zmiana peruki na gotowy do założenia turban lub piękną chustę. Wszystkie te produkty wykonane są z przewiewnych tkanin, które dodatkowo pełnią funkcję ozdobną. W naszej bogatej ofercie znajdziesz dziesiątki turbanów i chust, które sezonowo są specjalnie dla Ciebie szyte, zgodnie z najnowszymi trendami ( sklep: turbany i chusty). Staramy się, abyś czuła się wyjątkowo i nasze kolekcje są unikatowe.

Czy w peruce jest gorąco jesienią i wiosną ?

Czy w peruce jest gorąco? W okresie od września do czerwca perukę możesz nosić codziennie. Przy normalnych temperaturach nie będzie Ci w niej gorąco. Na początku musisz się przyzwyczaić i zacząć traktować ją jak swoje włosy. Oczywiście wiemy, że część z Was nie nosi peruk w domu, ze względu na to, że woli wspomniany wcześniej turban lub chustę. Jak wiesz, to są kwestie mocno indywidualne, każda z nas jest inna.

Czy w peruce jest gorąco w ziemie ?

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie peruki w zimie zamiast czapki. Wbrew temu co myślisz, ogromna część Kobiet tak właśnie robi! Dlaczego? Ponieważ to bardzo praktyczne rozwiązanie. Masz extra fryzurę i jest Ci ciepło w głowę.