Skip to main content

Nasz salon Your Secret Hair w Tarnowie ul.Bernardyńska 8 oraz sklep internetowy modneperuki.pl oferuje ich szeroki wybór topperów damskich.

Zmagasz się z problemem rzadkich włosów na czubku głowy? Nie jesteś sama, ponieważ bardzo wiele Kobiet ma ten sam kłopot. Twoje włosy stały się rzadkie na skutek choroby, stosowania chemioterapii, zmian hormonalnych, po przebyciu covid-19 lub z innych niezależnych przyczyn?

Rozwiązaniem jest topper damski z włosów naturalnych. Jest to uzupełnienie włosów na mikroskórze mocowane za pomocą małych, ale bardzo dobrze trzymających klipsów. Dzięki takiemu tupetowi w dyskretny sposób ukryjesz niechciane ubytki włosów.

Toppery damskie występują na różnej wielkości bazach, w różnorodnych kolorach oraz długościach. Tak, abyś mogła wybrać taki, który jest najbardziej zbliżony do Twoich naturalnych włosów. W naszej ofercie znajdziesz wspomniane wcześniej tupety damskie wykonane na mikroskórze lub oddychającej koronce. Mocowane za pomocą klipsów lub specjalistycznych taśm.

W naszym salonie znajdziesz produkty wysokiej klasy, zaufało nam już tysiące kobiet z całej Polski. Włosy są jedwabiste w dotyku, podatne na stylizowanie. Natomiast samo wykonanie topperów jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu wiemy, że w korzystnej cenie dostajesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Toppery syntetyczne damskie

Oprócz tupetów z włosów naturalnych oferujemy również syntetyczne. Są to wysokiej jakości zamienniki, które bardzo dobrze imitują włos ludzki. Szeroka gamma kolorystyczna sprawia, że znajdziesz odcień odpowiadający Twojemu kolorowi włosów.

Tupet pozwoli Ci poczuć się komfortowo. Dzięki niemu przestaniesz się martwić o swój wizerunek. Ubytki na czubku głowy przestaną być widoczne, a Ty odzyskasz dawną swobodę. Nie będziesz się przejmować, że wszyscy patrzą na Twoje włosy i oceniają Cię. Twoja fryzura stanie się z powrotem bujna i piękna. Podkreślisz swoją kobiecość.

Topper damski – Kobiety wybrały Tarnów i modneperuki.pl

Jesteśmy marką, która od lat stara się za pomocą fachowej obsługi rozwiązać wasze problemy z włosami. W naszym sklepie toppery naturalne projektowane są z największą starannością. Nadążamy zarówno za najnowszymi trendami, jak i Waszymi wymaganiami. Nasz personel ma szeroką wiedzę i zawsze służy miłą pomocą. Kiedy odwiedzacie nasz salon z perukami w Tarnowie przy ul. Bernardyńskiej 8 bardzo często jesteście zaskoczone ilością produktów dostępnych dostępnych “od ręki”. Tym różnimy się od innych. Mamy szeroki asortyment i dokładamy wszelkich starań, aby był od różnorodny.

Kupując topper zaufaj profesjonalistom.