Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

Tupety damskie – w naszym salonie YOUR SECRET HAIR przy ul. Bernardyńskiej 8 w Tarnowie oraz sklepie internetowym modneperuki.pl znajdziesz toppery damskie – tupety clip in do zagęszczania włosów. Zarówno z włosów naturalnych jak i sztucznych. Mocowane są one na dyskretnych klipsach, dzięki czemu pozwalają w widoczny sposób uzupełnić ubytki oraz zagęścić włosy. Teraz w kilka sekund możesz pozwolić sobie na piękną fryzurę. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tupety damskie – co to jest?

Tupecik damski to inaczej peruka, którą można łatwo i szybko nałożyć na głowę za pomocą spinek clip. Nazwa tego produktu to także tupet clip in. Wykorzystanie wspomnianej metody jest naprawdę opłacalne. Dzięki takiemu sposobowi zakładania włosów unikasz drogich i często inwazyjnych zabiegów. Ponadto efekty, które dają tupety, możesz zobaczyć błyskawicznie. Zaledwie kilka minut zajmuje przypięcie doczepianych włosów, a uzyskany efekt jest naprawdę satysfakcjonujący. Nie tylko, jeśli chodzi o naturalny tupet damski. Włosy naturalne są oczywiście produktem najwyższej klasy, ale to niejedyne świetne rozwiązanie.

Tupet damski na spince możesz u nas kupić również w znacznie tańszej wersji. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj produktu ma spore grono swoich zwolenników. Tupety damskie składają się z dwóch części. Jedna z nich ma bezpośredni kontakt ze skórą głowy. Jest ona wykonana z elastycznej oraz przewiewnej tkaniny. Niektóre modele produktów są dodatkowo wyposażone w elementy mikroskóry. W tym przypadku tupet damski clip in jest wykonany z materiału, który imituje w wyglądzie i dotyku ludzką skórę. Przekonaj się, jak szybko problemy z włosami rozwiązują tupety damskie. Ceny naszych produktów są zawsze atrakcyjne, choć oczywiście tupet clip in włosy naturalne to produkt droższy niż pozostałe tupeciki.

Tupety naturalne czy syntetyczne?

Do bazy tupetów naturalnych przytwierdzane są ręcznie doszywane włosy. Naturalne sprawdzają się rewelacyjnie, gdyż wkomponowują się do fryzur użytkowniczek. Do wykonania topperu z włosów naturalnych został wykorzystany włos o najwyższej jakości. Dodatkowo ten rodzaj produktu gwarantuje możliwość zmiany uczesania, a także pofarbowania peruki.

Z kolei produkty syntetyczne można docenić za ich przewiewność. W związku z tym będziesz czuć się doskonale nawet w trakcie upalnych dni. Atutem drugiego wariantu produktu jest również jego atrakcyjna cena. W ten sposób Twój portfel nie ucierpi zbyt mocno, a Ty będziesz mogła cieszyć się nowymi włosami. Pamiętaj również o tym, że nasz sklep internetowy oferuje tupety syntetyczne, które są wykonane z najlepszych włókien. Z tego też powodu robiąc u nas zakupy, sięgasz po toppery z najwyższej półki. Bez względu jednak na to, czy decydujesz się na tupet z włosów naturalnych czy wyrób syntetyczny, pamiętaj o odpowiednim doborze koloru.

Które tupety damskie wybrać?

W sytuacji, gdy musisz zdecydować, który tupecik damskie będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, wybierasz nie tylko pomiędzy naturalnymi oraz syntetycznymi włosami. Powinnaś także podjąć decyzję, czy marzysz o krótkiej fryzurze, czy też wolisz włosy, które będą zachwycać zarówno pięknem, jak i długością. Dodatkowo zastanów się, ile pieniędzy chcesz wydać na tupet clip in. Możliwy jest bowiem zakup produktu za kilkaset złotych, a także wybór modelu, który kosztuje kilka tysięcy. Zapoznaj się z dostępnymi zdjęciami, aby podjąć jeszcze lepszą decyzję.

Ile kosztują tupety damskie? Ceny

Tupety damskie, które znajdują się w naszej ofercie, kosztują od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Od czego to zależy? Między innymi od:

  • rodzaju wykorzystanych włosów,
  • gęstości peruki,
  • koloru pasm,
  • zastosowanego czepka,
  • długości włosów.

Z tego też powodu tupety naturalne są produktami znacznie droższymi. Im włosy damskie mają być gęstsze, tym większy jest również ich koszt. Aspekty, takie jak długość, jakość zastosowanego czepka oraz kolor także mają wpływ na koszt tupeciku. Na uwagę zasługuję jednak fakt, że bez względu na to, który produkt wybierzesz, oferta naszego sklepu jest po prostu atrakcyjna finansowo.

Jak pielęgnować tupety naturalne oraz syntetyczne?

Ważną kwestią jest odpowiednia pielęgnacja tupecików damskich. Dzięki niej możliwe jest zachowanie maksymalnego poziomu trwałości, a także dłuższego okresu gładkości oraz delikatności. Pamiętaj o tym, że jeśli nie zadbasz odpowiednio o tupet damski na spince, będzie służył Ci on zdecydowanie krócej. Ponadto miej świadomość, że w przypadku doczepianych włosów wystarczające jest mycie raz na tydzień. W ten sposób zarówno nie dopuścisz do pojawienia się zniszczeń, jak i będziesz mogła skutecznie usunąć brud i wszelkie zanieczyszczenia, a także nadać włosom świeżości.

Panie, które użytkują tupety damskie, często wykorzystują do ich czesania specjalne szczotki. Dzięki temu zyskują gwarancję, że nie pojawią się żadne splątania, supełki, a także kołtuny. Gdyby użytkowniczki tupecików damskich nie szczotkowały swoich włosów, noszenie peruk szybko mogłoby stać się nieprzyjemne. Ponadto peruki mogłyby prezentować się bardzo nieestetycznie.

Tupety sklep internetowy – dlaczego nasza oferta?

Tupety damskie warto kupić w naszym sklepie internetowym bez względu na to, czy decydujesz się na wyroby syntetyczne czy naturalne. Dlaczego? Przede wszystkim oferujemy Ci bardzo szeroki wybór produktów. Po drugie zawsze możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, a także fachowe doradztwo. Po trzecie gwarantujemy klientkom błyskawiczną wysyłkę na terenie całego kraju. Pamiętaj o tym, że nieprzypadkowo zyskaliśmy tak sporą renomę. Miej świadomość, że za każdym razem przed wysyłką dokładnie sprawdzamy jakość włosów, a także poprawność ich mocowania. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Wybierz tupet damski clip in dla siebie!